khu
27 دی 1401 - 16:18

تشکیل قرارگاه جهاد تبیین با رویکرد امید آفرینی

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه قرارگاه جهاد تبیین با رویکرد نشاط و امید آفرینی در استان تشکیل شده است، گفت:هدف اصلی تبیین دستاوردهای انقلاب و امید آفرینی در جامعه است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان؛ سردار ابوالفضل طهماسبی، جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در جلسه ستاد برگزاری یوم‌الله دهه فجر که با حضور آیت الله خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان، افشارچی، استاندار زنجان و با حضور کمیته‌های این ستاد برگزار شد، اظهار داشت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون مردم عزیز ایران همیشه در صحنه بودند و هر سال همه برنامه‌های دهه فجر مردمی برگزار شده است.
جانشین فرمانده سپاه استان با اشاره به اینکه قرارگاه جهاد تبیین با رویکرد نشاط و امید آفرینی در استان تشکیل شده است، گفت: هدف اصلی تبیین دستاوردهای انقلاب و امید آفرینی در جامعه است.

وی با بیان اینکه طرح‌های مختلف اجرا شده در سطح استان در دهه فجر امسال افتتاح و یا به بهره‌برداری خواهد رسید، عنوان کرد: سعی خواهیم کرد یک روز را به این موضوع اختصاص دهیم.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در پایان با اشاره به اجرای برنامه‌های مختلف در دهه فجر سال جاری خاطرنشان کرد: برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت در مدارس به ویژه بسیج دانش آموزی، بازخوانی سرود‌های دهه فجر و تئاتر، برگزاری راهیان نور دانش آموزی، توزیع کتب در راستای جهاد تبیین برای هادیان سیاسی، برگزاری رزمایش‌های فرهنگی و... از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده برای ایام دهه مبارک فجر است.

در ادامه این جلسه ابوالفضل رفیعی، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر باید متفاوت تر برگزار شود، تاکید کرد: دهه فجر فرصت مقتنمی است تا دستاورد‌های نظام را تبیین کنیم، از این رو دستگاه‌های مسوول نقش موثری در تبیین این دستاورد‌ها و بیان حقایق را دارند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با بیان اینکه پیشنهاد می‌کنم کمیته‌های مربوطه با برگزاری تور رسانه‌ای و همین طور نشست خبری به تبیین دستاورد‌های نظام و این ایام بپردازند، گفت: برپایی میز خدمت در این دهه باید ویژه در نظر گرفته شود و نیز پیشنهاد می‌کنم اقدامات مختلفی در راستای امیدآفرینی و نشاط در جامعه توسط کمیته‌ها در اجرای برنامه‌هایشان گنجانده شود.

وی در ادامه به برپای نمایشگاه دستاوردها در این ایام اشاره کرد و افزود: انتظار می رود از تمامی ظرفیت‌های استان در گرامیداشت ایام دهه فجر استفاده شود.

پایان پیام/73021

منبع: فارس
شناسه خبر: 982833