khu
20 بهمن 1401 - 15:21

افتتاح پارک غدیر در خیرآباد ورامین با حضور استاندار تهران

همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، پارک غدیر در خیرآباد ورامین با حضور استاندار تهران و مسؤولان شهرستانی ورامین افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، همزمان با ایام الله دهه فجر، امروز و همزمان با ایام دهه فجر باحضور حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد، حاج محمد جلال خانی پدر شهید مهدی خانی، علیرضا فخاری استاندار تهران، و جمعی از مسؤولان پارک بزرگ غدیر در انتهای خیابان بهرام مصیری خیرآباد ورامین افتتاح شد.

علیرضا مومنی، شهردار ورامین در آیین افتتاحیه پارک بزرگ غدیر در محله خیرآباد ورامین اظهار کرد: پارک غدیر به مساحت ۱۲ هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در محله خیرآباد ورامین امروز مورد افتتاح قرار گرفت.

وی با بیان آنکه طبق وعده‌ای که داده بودیم این پارک را در بازه زمانی ۵ ماهه به بهره برداری رساندیم، گفت: این پارک تقرییا ۶ هزار متر کفپوش، ۴ هزار متر فضای سبز، حدود ۳۰۰ متر فضای نمازخانه و سرایداری و دارای آبیاری قطره‌ای فشار آب است که در مصرف بهینه آب کمک شایانی می‌کند. بیش از از ۷۰ درصد بودجه این پارک توسط استانداری تامین اعتبار شده و ۳۰ درصد دیگر را شهرداری متقبل شده است.

شهردار ورامین بیان کرد: توجه به مناطق کم برخوردار از اولویت‌های دوره ششم شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین است.

 

همچنین در پایان این مراسم کلنگ زمین چمن مصنوعی غدیر خیرآباد به مساحت ۳ هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال به زمین خورد شد.

پایان پیام/۶۷۰۳۷

منبع: فارس
شناسه خبر: 1029833