khu
15 مهر 1401 - 12:50

طیبی بخت اول آقای گلی جام ملت‌های فوتسال آسیا/ ملی‌پوشان به پاداش ۸۵ میلیونی می‌رسند؟

رئیس کمیته فوتسال مبلغ در نظر گرفته شده برای بازیکنان تیم ملی ایران در صورت قهرمانی در جام ملت‌های آسیا را اعلام کرد.

- اخبار ورزشی -به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتسال کشورمان که با تغییر نسل و 11 تغییر نسبت به جام جهانی 2021 وارد مسابقات جام ملت‌های آسیا 2022 شد، تاکنون عملکرد شگفت‌انگیزی در این رقابت‌ها داشته و با کسب چهار پیروزی و ثبت 37 گل زده، مقتدرانه به فینال این جام راه یافت.

خبرگزاری تسنیمدر این دوره از رقابت‌ها حسین طیبی کاپیتان تیم ملی ایران یکی از ستاره‌های اصلی و درخشان تیم کشورمان به شمار می‌رود. وی در سال‌های 2014 و 2018 به ترتیب با 15 و 14 گل زده، عنوان آقای گلی مسابقات را به دست آورد و برای رقابت‌های امسال نیز بخت نخست آقای گلی محسوب می‌شود. طیبی در جام ملت‌های آسیا 2022 موفق شده 10 بار دروازه رقبا را باز کند و به‌جز یک ایرانی، تعقیب‌کننده خطرناک دیگری ندارد.

سرمربی تایلند: ایران شایسته صعود به فینال بود

سرمربی تایلند: ایران شایسته صعود به فینال بودسعید احمد عباسی از ایران، گوربانگلدی ساهدوف از ترکمنستان و ادریس یوروف از تاجیکستان شش گل زده‌اند و مسلم اولادقباد از ایران، فیضلی سرداروف از ترکمنستان و سلیم فیصل از عراق با پنج گل، در رده‌های بعدی قرار دارند. با توجه به حذف تیم‌های ترکمنستان، تاجیکستان و عراق، اکنون آقای گلی طیبی بیشتر توسط احمد عباسی و اولادقباد تهدید می‌شود که به احتمالی ضعیف به تعداد گل‌های طیبی خواهند رسید.

همچنین احسان اصولی رئیس کمیته فوتسال در گفت‌وگو با برنامه «مجله فوتبال»، در مورد پاداشی که فدراسیون فوتبال برای ملی‌پوشان فوتسال در نظر گرفته است، اظهار داشت: پاداش‌ها را برای اولین بار به‌صورت بازی به بازی تعریف کردیم و این مبالغ پس از هر مسابقه به حساب بازیکنان واریز شد. مجموع این پاداش‌ها در صورت قهرمانی ایران حدوداً نفری 85 میلیون تومان می‌شود، اما شاد کردن دل مردم مهمترین نکته است و بازیکنان تیم ملی برای این موضوع تلاش می‌کنند.

شمس: تیم ملی فوتسال مانند پرسپولیسِ دهه 60 است

شمس: تیم ملی فوتسال مانند پرسپولیسِ دهه 60 استشاگردان وحید شمسایی از ساعت 20:30 فردا (شنبه - به وقت ایران) برای هشتمین بار در فینال یک دوره از جام ملت‌های آسیا برابر ژاپن به میدان می‌روند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 772499