khu
13 مرداد 1401 - 11:13

هاشم صفی‌الدین: مقاومت با اصالت و قدرت خود پروژه آمریکا را در منطقه شکست داد

رئیس شورای اجرایی حزب‌الله با اشاره به توطئه آمریکا برای ترویج فرهنگ استکباری غربی در منطقه اعلام کرد که مقاومت با اصالت و قدرت خود پروژه آمریکا را در منطقه شکست داد.

- اخبار بین الملل -به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سید «هاشم صفی‌الدین» رئیس شورای اجرای حزب‌الله در مراسم احیای شب‌های محرم در حومه جنوبی بیروت اعلام کرد، مقاومت به دستاوردها و پیروزی‌هایی رسیده که درها را به روی توطئه‌ها و پروژه‌های بدخواهانه بسته و امروز درهای پیروزی به روی ما باز شده است. ما در مسیر این پیروزی‌ها شهدای زیادی تقدیم کردیم و به صبر و استقامت و فداکاری خانواده‌های شهدا که جان فرزندان خود را تقدیم کرده و همچنان در راه مقاومت ماندند افتخار می‌کنیم.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سید «هاشم صفی‌الدین» رئیس شورای اجرای حزب‌الله در مراسم احیای شب‌های محرم در حومه جنوبی بیروت اعلام کرد، مقاومت به دستاوردها و پیروزی‌هایی رسیده که درها را به روی توطئه‌ها و پروژه‌های بدخواهانه بسته و امروز درهای پیروزی به روی ما باز شده است. ما در مسیر این پیروزی‌ها شهدای زیادی تقدیم کردیم و به صبر و استقامت و فداکاری خانواده‌های شهدا که جان فرزندان خود را تقدیم کرده و همچنان در راه مقاومت ماندند افتخار می‌کنیم.به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سید «هاشم صفی‌الدین» رئیس شورای اجرای حزب‌الله در مراسم احیای شب‌های محرم در حومه جنوبی بیروت اعلام کرد، مقاومت به دستاوردها و پیروزی‌هایی رسیده که درها را به روی توطئه‌ها و پروژه‌های بدخواهانه بسته و امروز درهای پیروزی به روی ما باز شده است. ما در مسیر این پیروزی‌ها شهدای زیادی تقدیم کردیم و به صبر و استقامت و فداکاری خانواده‌های شهدا که جان فرزندان خود را تقدیم کرده و همچنان در راه مقاومت ماندند افتخار می‌کنیم.خبرگزاری تسنیموی افزود، مقاومت با اصالت، تلاش و جهاد خود همچون سدی نفوذناپذیر در برابر توطئه‌ها علیه امت اسلامی ایستاد و آن را به فرهنگ اصیلش برگرداند. امروز آمریکا همان سیاست‌های معاوبه را با روش دیگری دنبال می‌کند و روحیه ملت‌ها را مورد هدف قرار می‌دهد تا در برابر مستکبران نایستند. آمریکا تلاش کرد تا هژمونی خود را بر جهان تحمیل کند و همه ابزارها را در راه رسیدن به این هدف به کار برد. آمریکا خودش را مجهز به سلاح هسته‌ای کرده و در عین حال تلاش دارد مانع استفاده سایر کشورها از دانش هسته‌ای شود.

وی افزود، مقاومت با اصالت، تلاش و جهاد خود همچون سدی نفوذناپذیر در برابر توطئه‌ها علیه امت اسلامی ایستاد و آن را به فرهنگ اصیلش برگرداند. امروز آمریکا همان سیاست‌های معاوبه را با روش دیگری دنبال می‌کند و روحیه ملت‌ها را مورد هدف قرار می‌دهد تا در برابر مستکبران نایستند. آمریکا تلاش کرد تا هژمونی خود را بر جهان تحمیل کند و همه ابزارها را در راه رسیدن به این هدف به کار برد. آمریکا خودش را مجهز به سلاح هسته‌ای کرده و در عین حال تلاش دارد مانع استفاده سایر کشورها از دانش هسته‌ای شود.وی افزود، مقاومت با اصالت، تلاش و جهاد خود همچون سدی نفوذناپذیر در برابر توطئه‌ها علیه امت اسلامی ایستاد و آن را به فرهنگ اصیلش برگرداند. امروز آمریکا همان سیاست‌های معاوبه را با روش دیگری دنبال می‌کند و روحیه ملت‌ها را مورد هدف قرار می‌دهد تا در برابر مستکبران نایستند. آمریکا تلاش کرد تا هژمونی خود را بر جهان تحمیل کند و همه ابزارها را در راه رسیدن به این هدف به کار برد. آمریکا خودش را مجهز به سلاح هسته‌ای کرده و در عین حال تلاش دارد مانع استفاده سایر کشورها از دانش هسته‌ای شود.شیخ نعیم قاسم: حزب‌الله همانطور که در جنگ جولای پیروز شد حقوق دریایی لبنان را نیز پس می‌گیرد

شیخ نعیم قاسم: حزب‌الله همانطور که در جنگ جولای پیروز شد حقوق دریایی لبنان را نیز پس می‌گیردصفی الدین: آمریکا و اسرائیل راهی جز اذعان به قدرت مقاومت در لبنان ندارند

صفی الدین: آمریکا و اسرائیل راهی جز اذعان به قدرت مقاومت در لبنان ندارنداین مقام حزب‌الله تصریح کرد، آمریکا از راه اقتصاد می‌خواهد بر کل جهان مسلط شود و شعارهای زرق و برق‌داری می‌دهد که به هیچ یک از آنها عمل نمی‌کند و این تصادفی نیست که می‌بینیم همه متحدان ایالات متحده در منطقه ظالم و مستکبر هستند. واشنگتن در تلاش برای تحمیل الگوی فرهنگی خود به ملت‌های منطقه است تا این مردم به روش آمریکایی‌ها فکر کنند، مانند آنها لباس بپوشند و فرهنگ غرب را ترویج کنند. آمریکا تحت عنوان مدرنیته در تلاش است تا مقدسات را از بین ببرد و قلب‌ها و ذهن‌های ملت‌های منطقه خالی از مفاهیم دینی و فرهنگ اصیل خودشان گردد. ایالات متحده بدترین ظلم‌ها را در حق بشریت انجام داده است.

این مقام حزب‌الله تصریح کرد، آمریکا از راه اقتصاد می‌خواهد بر کل جهان مسلط شود و شعارهای زرق و برق‌داری می‌دهد که به هیچ یک از آنها عمل نمی‌کند و این تصادفی نیست که می‌بینیم همه متحدان ایالات متحده در منطقه ظالم و مستکبر هستند. واشنگتن در تلاش برای تحمیل الگوی فرهنگی خود به ملت‌های منطقه است تا این مردم به روش آمریکایی‌ها فکر کنند، مانند آنها لباس بپوشند و فرهنگ غرب را ترویج کنند. آمریکا تحت عنوان مدرنیته در تلاش است تا مقدسات را از بین ببرد و قلب‌ها و ذهن‌های ملت‌های منطقه خالی از مفاهیم دینی و فرهنگ اصیل خودشان گردد. ایالات متحده بدترین ظلم‌ها را در حق بشریت انجام داده است.این مقام حزب‌الله تصریح کرد، آمریکا از راه اقتصاد می‌خواهد بر کل جهان مسلط شود و شعارهای زرق و برق‌داری می‌دهد که به هیچ یک از آنها عمل نمی‌کند و این تصادفی نیست که می‌بینیم همه متحدان ایالات متحده در منطقه ظالم و مستکبر هستند. واشنگتن در تلاش برای تحمیل الگوی فرهنگی خود به ملت‌های منطقه است تا این مردم به روش آمریکایی‌ها فکر کنند، مانند آنها لباس بپوشند و فرهنگ غرب را ترویج کنند. آمریکا تحت عنوان مدرنیته در تلاش است تا مقدسات را از بین ببرد و قلب‌ها و ذهن‌های ملت‌های منطقه خالی از مفاهیم دینی و فرهنگ اصیل خودشان گردد. ایالات متحده بدترین ظلم‌ها را در حق بشریت انجام داده است.وی افزود، مقاومت از 40 سال قبل با این ظلم آمریکا مقابله کرد و پروژه آمریکا را در لبنان به چالش کشید و چندین بار رژیم اشغالگر صهیونیستی را شکست داد. مقاومت با اصالت و قدرت خود توانست پروژه آمریکا را شکست دهد و تا زمانی که هژمونی واشنگتن در منطقه وجود داشته باشد، آینده‌ای برای منطقه وجود نخواهد داشت. ما بعد از 40 سال باید بدانیم که الگوی فرهنگی و اقتصادی آمریکا درواقع الگوی دشمن است و می‌خواهد ملت‌های ما را در تاریکی و استبداد غرق کند.

وی افزود، مقاومت از 40 سال قبل با این ظلم آمریکا مقابله کرد و پروژه آمریکا را در لبنان به چالش کشید و چندین بار رژیم اشغالگر صهیونیستی را شکست داد. مقاومت با اصالت و قدرت خود توانست پروژه آمریکا را شکست دهد و تا زمانی که هژمونی واشنگتن در منطقه وجود داشته باشد، آینده‌ای برای منطقه وجود نخواهد داشت. ما بعد از 40 سال باید بدانیم که الگوی فرهنگی و اقتصادی آمریکا درواقع الگوی دشمن است و می‌خواهد ملت‌های ما را در تاریکی و استبداد غرق کند.وی افزود، مقاومت از 40 سال قبل با این ظلم آمریکا مقابله کرد و پروژه آمریکا را در لبنان به چالش کشید و چندین بار رژیم اشغالگر صهیونیستی را شکست داد. مقاومت با اصالت و قدرت خود توانست پروژه آمریکا را شکست دهد و تا زمانی که هژمونی واشنگتن در منطقه وجود داشته باشد، آینده‌ای برای منطقه وجود نخواهد داشت. ما بعد از 40 سال باید بدانیم که الگوی فرهنگی و اقتصادی آمریکا درواقع الگوی دشمن است و می‌خواهد ملت‌های ما را در تاریکی و استبداد غرق کند.سید هاشم صفی‌الدین در پایان گفت، در این  رویارویی که دشمن از انواع سلاح‌ها استفاده می‌کند وظیفه ما این است که مقاومت خود را تقویت کرده و جنایت‌های وحشیانه آمریکا که مسئول گرسنگی و کشتار میلیون‌ها فرد بی‌گناه است را افشا کنیم.

سید هاشم صفی‌الدین در پایان گفت، در این  رویارویی که دشمن از انواع سلاح‌ها استفاده می‌کند وظیفه ما این است که مقاومت خود را تقویت کرده و جنایت‌های وحشیانه آمریکا که مسئول گرسنگی و کشتار میلیون‌ها فرد بی‌گناه است را افشا کنیم.سید هاشم صفی‌الدین در پایان گفت، در این  رویارویی که دشمن از انواع سلاح‌ها استفاده می‌کند وظیفه ما این است که مقاومت خود را تقویت کرده و جنایت‌های وحشیانه آمریکا که مسئول گرسنگی و کشتار میلیون‌ها فرد بی‌گناه است را افشا کنیم.انتهای پیام/

انتهای پیام/انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 531399