khu
21 بهمن 1401 - 10:35

پروژه‌های دهه فجر گناوه نسبت به هفته دولت رشد فزاینده داشته است

بوشهر- استاندار بوشهرگفت: پروژه‌های دهه فجر در مقایسه با پروژه‌های هفته دولت امسال در شهرستان گناوه تفاوت اساسی داشته است که نشان از سرمایه‌گذاری فزاینده در این شهرستان دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی زاده پنجشنبه‌شب در حاشیه آئین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرستان گناوه در جمع خبرنگاران با گرامیداشت دهه فجر اظهار داشت: ۷۰ پروژه بزرگ، متوسط و کوچک همزمان با دهه فجر امسال در شهرستان گناوه با اعتبار بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان افتتاح یا اجرایی شد.

استاندار بوشهر افزود: شمار پروژه‌های دهه فجر امسال در مقایسه با پروژه‌های هفته دولت در شهرستان گناوه تفاوت اساسی داشته است که نشان می‌دهد روند سرمایه‌گذاری در این شهرستان و استان شتاب فزاینده ای گرفته است.

وی بیان کرد: در همین راستا از همه مردم و سرمایه گذاران و دست اندر کاران که با نقش آفرینی مؤثر در عرصه جنگ اقتصادی و کمک به نظام اتفاقات خوب را رقم می‌زنند، کمال قدردانی را داریم.

استاندار بوشهر ادامه داد: همان طور که ایران اسلامی در جنگ نظامی پیروز شد بدون تردید در جنگ اقتصادی نیز با حضور مردم پیروز خواهد شد و نتیجه این پیروزی در جنگ اقتصادی نیز بدون استقلال اقتصادی خواهد بود که همه تمام مردم از مزیت آن برخوردار می‌شوند.

پروژه‌های دهه فجر گناوه نسبت به  هفته دولت رشد فزاینده داشته است

وی یادآور شد: امروز در شهرستان گناوه پروژه‌های مختلفی از جمله عملیات افتتاح پروژه آبخیز داری در تاجملکی، فاز نخست مرکز گردشگری دریایی در روستای قلعه حیدر، گازرسانی به خصوص گازرسانی خانواده شهید مدافع حرم، واحد درمانی آزمایشگاهی و همچنین عملیات اجرایی کارخانه عمل آوری میگو با ظرفیت سردخانه چهار هزار تنی آغاز شد که در این پروژه بالغ بر ۱۳۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری صورت گرفته است.

محمدی زاده ادامه داد: همچنین عملیات اجرایی یک واحد پرورش و نگهداری مرغ مادر آغاز شد که با تحقق این آن زنجیره ارزش مرغ در استان بوشهر تکمیل می‌شود

پروژه‌های دهه فجر گناوه نسبت به  هفته دولت رشد فزاینده داشته است

.

وی گفت: با احداث این کارخانه علاوه بر مرغ تخم گذار، تولید جوجه، پرورش مرغ و هم کشتارگاه مرغ و طیور و همچنین سردخانه و محل نگهداری و کارخانه‌های تولید غذای دام و طیور خواهد داشت.

محمدی زاده گفت: ان از تلاش‌های تمامی همراهان خود برای حضور در آئین افتتاح و عملیاتی شدن پروژه‌های شهرستان‌های گناوه و دیلم قدردانی می‌کنم.

پروژه‌های دهه فجر گناوه نسبت به  هفته دولت رشد فزاینده داشته است

منبع: مهر
شناسه خبر: 1030931