khu
10 مرداد 1401 - 12:56

کارگردان «دهه هشتادیا» نماهنگ جدید محرمی می‌سازد

تهران- ایرنا- نماهنگ «چراغ» به کارگردانی مهران علوی کارگردان نماهنگ پربیننده «دهه هشتادیا» با قصه‌ای محرمی جلوی دوربین می‌رود.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی پروژه، مهران علوی، نماهنگ چراغ را با موضوع محرمی برای پخش در محرم ۱۴۰۱ می‌سازد. این نماهنگ چهار دقیقه‌ای که توسط میلاد مولوی تهیه می‌شود در تهران و شهرک سینمایی غزالی جلوی دوربین می‌رود.

مهران علوینماهنگ چراغمیلاد مولویرامین راستاد، حشمت‌الله آرمیده، امیررضا صحرانورد و ... بازیگران نماهنگ چراغ هستند که با فیلمنامه‌ای از مهران علوی قصه‌ای محرمی را روایت می‌کند.

رامین راستاد، حشمت‌الله آرمیده، امیررضا صحرانوردچراغعلوی تاکنون بیش از ۲۰۰ عنوان اثر در زمینه نماهنگ و فیلم‌های کوتاه ساخته است. نماهنگ‌های دلخوشی، منوتو، دهه هشتادیا، صبح غدیر و واحدالدنیا از جمله کارهای مطرح اوست. از ویژگی‌های آثار علوی روایت و داستانی است که در ساخت نماهنگ از آن به عنوان تکنیک در ابتدا، انتها و گاه در میان موسیقی استفاده می‌کند.

دلخوشی، منوتو، دهه هشتادیا، صبح غدیرواحدالدنیانماهنگ دهه هشتادیا با ادبیات خاص نوجوانان دهه هشتادی با حال و هوای ماه محرم مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد و در فضای مجازی بسیار پرطرفدار شد.

دهه هشتادیاهمچنین میلاد مولوی در کارنامه خود دبیری جشنواره تئاتر دانشگاهی و مسئولیت اجرایی در چندین دوره جشنواره‌های تئاتر فجر، عروسکی، آیینی سنتی، دانشگاهی، مقاومت، ایثار و... را دارد و ریاست هیئت مدیره انجمن نمایشگران خیابانی خانه تئاتر، داوری و بازبینی در چند جشنواره بین‌المللی تئاتر را نیز تجربه کرده است.

تهیه‌کنندگی و کارگردانی هنری نماهنگ ارکستر بهمن، تهیه‌کنندگی نماهنگ‌های کامتو شیرین کن و مدح ولی از جمله کارهای مولوی است که این‌بار تهیه‌کنندگی نماهنگ چراغ را برعهده گرفته است.

ارکستر بهمنکامتو شیرین کنمدح ولیچراغ

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 511835