khu
12 مرداد 1401 - 20:26

مشارکت در جهاد تبیین از وظایف خانواده شهدا است

شیراز - نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: خانواده شهدا چشم و چراغ ملت هستند به همین دلیل یکی از وظایف خانواده شهدا مشارکت در جهاد تبیین است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله لطف الله دژکام شامگاه چهارشنبه در دیدار با خانواده شهید حاج عبدالله اسکندری خانواده شهدا را چشم و چراغ ملت دانست و گفت: یکی از وظایف خانواده‌های شهدا مشارکت در جهاد تبیین است و این فرصت طلایی اکنون در خدمت خانواده شهیدی قرار گرفته که اخلاص، مردانگی و خدمتگزاری اش به نظام زبانزد عام و خاص بوده است.

خبرنگار مهراشآیت الله دژکام افزود: امیدواریم خانواده شهید اسکندری همچون گذشته در این مسیر پرتوان پیام رسان حرکت انقلابی شهیدشان باشند و بار سنگین جهاد تبیین را به دوش بگیرند و مثل همیشه سربلند از این آزمون بیرون بیایند.

رسانوی با اشاره به تفحص پیکر شهید اسکندری افزود: با پیدا شدن پیکر مطهر شهید، خانواده او بار رسالت زینب گونه را با کمال عظمت روحی که ما از ایشان سراغ داریم، عهده دار می‌شوند و جامعه روحانیت شیراز هم به عنوان سربازان کوچک در این مسیر آن‌ها را همراهی می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز حمایت از مقاومت اسلامی را یکی از وظایف خانواده شهدا و روحانیون دانست و گفت: در کنار خانواده‌ی شهدا ایستاده‌ایم و پیام خون شهید را در عاشورای حسینی به گوش جهانیان خواهیم رساند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 528830