khu
01 بهمن 1401 - 22:23

رویکرد دشمنان بر تحریف واقعیت‌ها و دستاوردهای انقلاب است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: رویکرد دشمنان بر تحریف واقعیت‌ها و دستاوردهای انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از قزوین، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسن شهسواری عصر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر استان قزوین که در سالن جلسات شهیدسلیمانی استانداری قزوین برگزار شد، امیدآفرینی و جهاد تبیین را 2 محور اصلی برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: در همین راستا 26 کمیته تخصصی برای برگزاری پرشکوه برنامه‌های دهه فجر در استان قزوین تشکیل شده که شامل یک کمیته مردمی و 25 کمیته اجرایی هستند.

وی اضافه کرد: برنامه‌های دهه فجر امسال در استان قزوین رویکرد تبیینی و تحلیلی خواهیم داشت که در رویکرد تبیینی دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی در طول 44 سال اخیر برای مردم تشریح شده و در رویکرد تحلیلی آخرین توطئه‌های دشمنان برای مردم به ویژه جوانان توضیح داده خواهد شد.

شهسواری ادامه داد: با توجه به رویکرد دشمنان برای تحریف واقعیت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی محور کار ما در برنامه‌های یادشده بی‌اثر کردن توطئه‌هایی است که جریان تحریف به دنبال آنها است.

اجرای 130 برنامه توسط بسیج ادارات استان قزوین در دهه فجر

رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان قزوین هم در این جلسه گفت: بسیج ادارات 130 برنامه را در دهه فجر انقلاب اسلامی در ادارات، دستگاه‌ها و سازمان‌های اجرایی استان قزوین برگزار می‌کند.

سرهنگ پاسدار حسین فیضی از برگزاری 44 اردوی جهادی و میز خدمت در مناطق محروم به مناسبت فرارسیدن دهه فجر خبر داد و گفت: با توجه به 44 سال افتخارآفرینی انقلاب اسلامی این 44 اردوی جهادی در مناطق محروم و محلات پرآسیب موضوع طرح کرامت اجرا می‌شوند.

فیضی اضافه کرد: در راستای این گروه‌های جهادی کارمندان بسیجی هر کدام از نواحی بسیج ادارات 7 شب در مناطق محروم و محلات پرآسیب حاضر می‌شوند و با حضور مدیران اجرایی استان به مشکلات مردم رسیدگی می‌کنند.

وی با یادآوری اینکه امسال در دهه فجر 2 روز جمعه داریم، ادامه داد: بنابراین با ابلاغ و دستور استاندار قزوین در همه میعادگاه‌های نماز جمعه میز خدمت را برپا خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم که میز خدمت فقط نمادین نباشد و در این میزهای خدمت مشکلات مردم مورد رسیدگی قرار گرفته و برطرف شود.

برپایی موکب فرهنگی و اجرای 25 گروه سرود

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان قزوین هم در این جلسه با بیان اینکه کمیته هنرمندان برای برگزاری پرشکوه مراسم دهه مبارک فجر در استان تشکیل شده است، گفت: طی 5 روز اخیر دستگاه‌هایی مثل اداره‌کل فرهنگ و ارشاد و حوزه هنری برنامه‌های خود را برای نقش‌آفرینی کمیته هنرمندان در جشن 44 سالگی انقلاب ارائه کرده‌اند.

سرهنگ پاسدار سیدجواد خسروی از برپایی موکب فرهنگی به مناسبت دهه فجر خبر داد و افزود: این موکب فرهنگی و هنری در سبزه‌میدان و در روزهای 21 و 22 بهمن‌ماه برپا می‌شود که اجرای سرود پیروزی انقلاب، برگزاری جشن پیروزی و نورافشانی آسمان از جمله برنامه‌های این موکب فرهنگی و هنری به شمار می‌روند.

وی با بیان اینکه 25 گروه سرود مرکز آفرینش‌های هنری بسیج در دهه فجر اجراهای مختلفی در نقاط مختلف شهر خواهند داشت، ادامه داد: در این میان پایگاه سرود بسیج در روبه‌روی شهرداری سابق قزوین به صورت موقت احداث می‌شود و گروه‌های سرود فعال برنامه‌های خودجوش خود درباره انقلاب اسلامی را اجرا می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 989173