khu
15 مهر 1401 - 12:39

تن‌هاخ: فوتبال بازی اشتباهات است

سرمربی هلندی منچستریونایتد از عملکرد شاگردانش در شب پیروزی پراسترس برابر نماینده قبرس دفاع کرد.

- اخبار ورزشی -به گزارش خبرگزاری تسنیم، اریک تن‌هاخ سرمربی منچستریونایتد پس از پیروزی 3 بر 2 شب گذشته (پنجشنبه) تیمش برابر اومونیای قبرس در هفته سوم مرحله گروهی لیگ اروپا در دیداری که نیمه اول آن را یک بر صفر باخته بودند، به خبرنگاران گفت: من فکر می‌کنم که بعد از دریافت گل ما 10 دقیقه بسیار ضعیف داشتیم. خلق موقعیت گلزنی برابر حریفی که یکدست بازی می‌کند کار آسانی نیست. با این حال ما این کار را انجام دادیم. جبران گل خورده و بازگشت به بازی نشانه‌ای از ذهنیت مثبت تیم ماست، اما شما نمی‌توانید این بازی را با بازی روز یکشنبه برابر منچسترسیتی مقایسه کنید.

خبرگزاری تسنیمتن‌هاخ افزود: فوتبال بازی اشتباهات است. در 30، 35 دقیقه نخست بازی ما بسیار خوب بازی کردیم و تنها چیزی که بر وفق مرادمان نبود، ناکامی در گلزنی بود. وقتی تیمی گل می‌زند، کار خودش را راحت‌ می‌کند. ما این کار را انجام ندادیم و در 10 دقیقه‌ای که بدترین بازی‌مان را ارائه کردیم، گل خوردیم. در نیمه دوم اما بازی ضعیف‌مان را جبران کردیم.

منچستریونایتد با کسب سه امتیاز از سفرش به قبرس، شش امتیازی شد و اکنون با سه امتیاز کمتر نسبت به رئال سوسیه‌داد در رده دوم جدول گروه E‌ لیگ اروپا قرار دارد.

تشکر تن‌هاخ از گواردیولا و منچسترسیتی و توضیح درباره نیمکت‌نشینی رونالدو و کاسمیرو

تشکر تن‌هاخ از گواردیولا و منچسترسیتی و توضیح درباره نیمکت‌نشینی رونالدو و کاسمیروانتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 772459