khu
11 فروردین 1402 - 17:52

دوربین مخفی تلویزیون با پرچم ایران/ اتفاقات جالبی که می‌افتد

نسیما در جدیدترین قسمت خود بازیگر دست شکسته خودش را راهی یکی از بزرگترین میادین تهران می‌کند و او با مردمی مواجه می‌شود که برای بالاماندن پرچم ایران تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دوربین مخفی تلویزیون در یکی از روزهای فروردین سال خودش را به یکی از بزرگترین پرچم‌های ایران در میدان امام حسین(ع) رساند.

پرچم در واقع همان نشان و هویت هر فرد ایرانیست که بودنِ این نشان یعنی اصالت و نبودنش بی اصالتی را نمایان می‌کند.

هر کشور برای خود یک فصل مشترک دارد که می‌تواند نماد آن کشور باشد و در برخی ایام آن نمادها باعث می‌شود حس غرور ملی در بین همه حتی بچه‌ها هم هویدا شود.

نمادی که باعث می‌شود هر کس با دیدن و خواندن آن حس غرور پیدا کند، پرچم و سرود ملی آن کشور است.

در این قسمت بازیگر نسیما، که مسئول یکی از ابرپرچم های میدان امام حسین است، با دست شکسته از مردم می‌خواهد که به برافراشته کردن پرچم کمک کنند.

و مردم با نهایت عرق ملی خود و اشتیاق و تعصب برای به اهتزاز درآمدن پرچم کمک می‌کنند.

البته در کنار تعصب و غیرت نشان دادن مردم در مقابل دوربین شبکه نسیم، شگفتانه‌های دیگری اتفاق خواهد افتاد.

یکی از نکات جالب این بود که مردم به بازیگر دوربین مخفی تلویزیون می‌گفتند پرچم ایران همیشه بالاست و باید برافراشته بماند.

این قسمت با عنوان «پرچم بالاست» با حمایت سازمان زیباسازی شهر تهران، امشب به مناسبت شب دوازدهم فروردین و سالروز جمهوری اسلامی روی آنتن خواهد رفت.

دوربین مخفی نسیما به تهیه‌کنندگی پرهام عمرانی با موضوعات فرهنگی و اجتماعی در راستای فرهنگ‌سازی در جامعه می‌پردازد که از شبکه نسیم روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1119800